08-8560150
מגוון הצעות מבעלי מקצוע

איטום פיר מעלית:
קבל הצעות מחיר

מבעלי מקצוע איכותיים ואמינים

מלאו את הטופס ובעלי מקצוע מהמובילים בשוק יצרו עמכם קשר להצעות משתלמות ותחרותיות:

תוכל למלא פרטים נוספים אודות הפרוייקט במידת הצורך:

נציג מטעם 2FIX יצור עמך קשר לאפיון מפורט של הפרוייקט לפני שליחתו לבעלי המקצוע המתאימים

איטום פיר מעלית - בעלי מקצוע לשירותך

פיר המעלית הינו המבנה שבו המעלית נעה לאורכו של הבניין. גם אם המעלית נבנתה כחלק אינטגרלי מהבניין וגם אם התווספה אליו לאחר מכן, יסודות פיר המעלית בדרך כלל ייחפרו מתחת לפני האדמה וכך גם חלקו התחתון, שם מצוי גם מנגנון ההפעלה. איטום פיר המעלית ימנע מנוזלים לחדור גם מהצדדים וגם מלמעלה, נוזלים אשר עלולים להוות מפגע בטיחותי ובריאותי, ואף לפגוע בפעילות המעלית כולה. כדאי ומומלץ לבצע איטום לכל אורך הפיר, גם בקומות העליונות, על מנת למנוע חדירת נוזלים מהדפנות.

 סנן לפי תחום :
סנן לפי איזור :
קטגוריות
אזורים
ערים
עבד 
אברהם בעל מקצוע העוסק בכל שלבי הבנייה עד גמר ושיפוצים, בעל 5 שנות ניסיון בתחום. אברהם עובד עם צוות עובדים רחב ומקצועי בעלי ידע וניסיון עשיר בתחום הבנייה והשיפוץ. מומחה בבניית בתים פרטיים החל משלב השלד עד מסירת מפתח ומבצע את כל עובדות הגמר והשיפוצים - כגון: שלד אינסטלציה חשמל ריצוף איטום טיח וצבע אלומיניום פרקטים ועוד מעניק שירות אמין, אדיב ומקצועי ללקוחותיו פועל בכל חלקי הארץ
איזור: אזור המרכז
איטום ובידוד מירא בע"מ
החברה מתמחה בכל סוגי האיטום, תוך עמידה בדרישות התקן הישראלי, כולל איטום גגות, חדרים רטובים, מרפסות ועוד. בנוסף היא מבצעת זיפות והלבנת גגות, התזת חומרי אטימה ויציקת שיפועי בטון ועוד.
איזור: כל הארץ
1
לקוחות מספרים
בעלי מקצוע יצרו איתי קשר ואני מרוצה משירות האתר רובי
כתבות אחרונות במגזין >>